• 12.jpg

Обговорення проекту Генерального плану села Рогізна Володарського району Київської області та Детального плану території земельної ділянки площею 2,9592 га, розташованої в межах Кип'ячківської сільської ради за межами населеного пункту села Горобіївка по вул. Рябоконя, 34/1 Миронівського р-ну Киїівської області (землі сільськогосподарського призначення) для проектування об'єкту будівництва "виробничо-складського сільськогосподарського комплексу"

4 квітня на засіданні архітектурно-містобудівної ради при Департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації було розглянуто проекти Генерального плану села Рогізна Володарського району Київської області та Детального плану території земельної ділянки площею 2,9592 га, розташованої в межах Кип'ячківської сільської ради за межами населеного пункту села Горобіївка по вул. Рябоконя, 34/1 Миронівського р-ну Киїівської області (землі сільськогосподарського призначення) для проектування об'єкту будівництва "виробничо-складського сільськогосподарського комплексу".

Доповіли проектні рішення по Генеральному плані В.В. Голубенко (архітектор) та А.В. Мариморич (економіст).

Доповіла проектні рішення по Детальному плані С.Б. Вільчинська (архітектор) .

 

Члени ради надали конструктивні пропозиції щодо Генерального плану с. Рогізна Володарського району, зазначили необхідність відкоригувати проектну межу населеного пункту з врахуванням кадастрових меж земельних ділянок та включенням в цілому водних об’єктів з прибережними захисними смугами. Розміри прибережних захисних смуг визначити з врахуванням існуючого рельєфу місцевості і площ водних об’єктів відповідно до положень Водного кодексу України. Разом з ДП «Білоцерківський лісгосп» визначити межі лісових територій та їх охоронні зони. Уточнити проектні планувальні обмеження, зокрема від об’єктів сільськогосподарського призначення відповідно до визначених класів шкідливості. Відобразити на графічних матеріалах об’єкти культурної спадщини та їх охоронні зони. Доопрацювати розділ першочергових заходів з реалізації генерального плану і як перше завдання, передбачити зменшення санітарно-захисної зони кладовища до якої попадає шкільний заклад, шляхом забезпечення централізованим водопостачання. Удосконалити схему вулично-дорожньої мережі, сільського та зовнішнього транспорту, в т.ч. перенести влаштування проектної головної вулиці з території органічного землеробства.

Щодо Детального плану території рекомендовано допрацювати схему ІТЗ цивільного захисту населення у зв'язку з розміщенням пожежного посту на одну машину та роз'яснили принцип роботи пожежного посту на виробничому піприємстві.

НОВИНИ

Copyright UKRGRUPPROEKT © 2017 . All Rights Reserved

Please publish modules in offcanvas position.