• 12.jpg

  

Децентралізація в Україні. Початок активної фази     

Уряд ініціюватиме проведення у Верховній Раді Дня децентралізації. На порядку денному – 17 законопроектів, які дадуть поштовх для активної фази реалізації добровільного об’єднання громад нинішнього року. На цьому наголосив віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко під час спільної прес-конференції зі спеціальним посланником уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань реформ у галузях урядування та децентралізації в Україні Георгом Мільбрадтом на тему: «Міжнародна підтримка реформи децентралізації в Україні». 
«У законопроектах порушуються питання добровільного об’єднання та приєднання громад, у тому числі й до міст обласного значення. Це також питання посилення провадження сервісу, додаткова передача повноважень як із земельних ресурсів, так і можливості планування територій, надання муніципальних послуг тощо», - зауважив віце-прем’єр-міністр. 
 Один із важливих законопроектів, який має ухвалити Верховна Рада, стосується передачі на місця земельних повноважень. За словами представника Німеччини, питання планування та власності земель – це вирішальне питання для місцевого самоврядування.
«Маємо перейти від слів до діла. Бо всі народні депутати підтримують ці законодавчі ініціативи, але нам потрібно натиснути потрібну кнопку і сказати, що реформа не зупиняється. Адже вона дасть можливість Україні стати справді європейською державою».
 
 
Джерело: офіційний друкований орган 
Верховної  Ради України «Голос України»
Видання №22 (6777), 2 лютого 2018 р., с.3
 

 

НОВИНИ

Copyright UKRGRUPPROEKT © 2017 . All Rights Reserved

Please publish modules in offcanvas position.