• 12.jpg

  

ТОВ "УКРГРУППРОЕКТ" - учасник публічної дискусії "Незалежний аналіз, співпраця з владою, підтримка реформ: чому аналітичні центри мають значення в сучасній Україні?"  

    30 січня 2018 року представники ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ» взяли участь у публічній дискусії на тему: «Незалежний аналіз, співпраця з владою, підтримка реформ: чому аналітичні центри мають значення в сучасній Україні».
Дискусія була присвячена виходу Рейтингу кращих аналітичних центрів світу 2017 (2017 Global Go to Think Tank Index Report) за версією Програми аналітичних центрів та громадянського суспільства Інституту Лаудера Університету Пенсільванії.
 На обговорення виносились наступні питання:
1. Роль аналітичних центрів в проведенні реформ.
2. Популізм і напівправда - виклики для суспільства та аналітичних центрів
3. Держава і аналітичні центри: чи можливий в Україні ринок аналітичних послуг.
Вважаємо, що функціонування незалежних аналітичних центрів - один із вірних помічників на шляху втілення реформ в нашій державі!
При цьому багато буде залежати від самих вітчизняних аналітичних центрів, що мають пояснити, хто вони такі, у чому їхня місія, роль і функції, довести професіоналізм і важливість як суб’єктів інтелектуального забезпечення різних сфер життя і функціонування держави. 
 

 

НОВИНИ

Copyright UKRGRUPPROEKT © 2017 . All Rights Reserved

Please publish modules in offcanvas position.