• 12.jpg

  

Громадське обговорення проектів Генеральних планів сіл Дубове і Хмельовик Яблунівської сільської ради Баришівського району Київської області 

    
20 грудня відбувся розгляд пропозицій громадськості до проектів генеральних планів сіл Хмельовик і Дубове у приміщеннях будинків культури сіл відповідно.
Проектні рішення доповіла архітектор Вільчинська С.Б. 
В числі основних моментів, які обговорювались були наступні: можливість збільшення проектної площі села Хмельовик за рахунок приєднання територій на півнінч, південний захід та північний схід від існуючої межі села; збільшення проектної площі села Дубове за рахунок приєднання територій на схід та північний схід від існуючої межі села; перспектива створення в селах нових робочих місць; можливості облаштування рекреаційної зони біля водойми в центральній частині села Хмельовик; проектування нової житлової забудови в селах. В ході обговорень представники громадськості отримали повні та вичерпні відповіді на свої запитання стосовно проектних рішень генеральних планів сіл Хмельовик і Дубове від архітектора проекту Вільчинської С.Б. та економіста проекту ТиквиЛ.М.   
  

 

 

НОВИНИ

Copyright UKRGRUPPROEKT © 2017 . All Rights Reserved

Please publish modules in offcanvas position.