• 010.jpg

  

ТОВ "УКРГРУППРОЕКТ" на круглому столі щодо обговорення змін до нового проекту ДБН стосовно планування і забудови територій 

    
17 серпня 2017 року працівники компанії «УКРГРУППРОЕКТ» взяли участь в круглому столі щодо обговорення змін до нового проекту ДБН стосовно планування і забудови територій. Захід проходив під головуванням заступника Міністра з питань будівництва – Лева Парцхаладзе.
В рамках роботи круглого столу розглядався проект ДБН «Планування і забудова територій», котрий розроблено на заміну ДБН 360-92** «Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень», ДБН Б.2.4-1-94 «Планування і забудова сільських поселень», ДБН Б.2.4-3-95 «Генеральні плани сільськогосподарських підприємств», ДБН Б.2.4-4-97 «Планування та забудова малих сільськогосподарських підприємств та селянських (фермерських) господарств», ДБН Б.1-2-95 «Склад, зміст, порядок розроблення, погодження і затвердження комплексних схем транспорту для міст України», СНиП ІІ-89-80 «Генеральные планы промышленных предприятий».
У 2017 році Мінрегіон планує перегляд 27 ДБН з метою їх оновлення. 
Участь у круглому столі взяли представники Мінрегіону, інших центральних органів виконавчої влади, місцевої влади, фахівці в галузі будівництва та архітектури, міжнародні та громадські організації, науково-дослідні установи, представники громадськості та ЗМІ.
  

Copyright UKRGRUPPROEKT © 2017 . All Rights Reserved

Please publish modules in offcanvas position.