• 010.jpg

  

ТОВ "УКРГРУППРОЕКТ" на конференції "Економічний розвиток громад. Виклики та перспективи" 

    
28-29 липня 2017 року в Києві Асоціація малих міст України проводить XIІ Щорічну конференцію малих міст на тему «Економічний розвиток громад. Виклики та перспективи», яку відвідали і спеціалісти ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ».
Метою конференції є сприяння формуванню механізмів економічного зростання та реалізація інвестиційного потенціалу об’єднаних територіальних громад та малих міст України.
Конференція проводиться за підтримки Програми Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні», швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO, шведсько-українського проекту «Місцеве самоврядування та верховенство права в Україні» та проекту ЄС «Мери за економічне зростання».
Даний захід дає змогу представникам органів місцевого самоврядування отримати певні рекомендації, напрацьовані в рамках роботи конференції. Відповідно в рамках другого дня конференції – підведення підсумків, обговорення цих рекомендацій за участі запрошених представників центральних органів державної влади, народних депутатів, експертів.
З програмою аходу можна ознайомитись ТУТ.
 

 

Copyright UKRGRUPPROEKT © 2017 . All Rights Reserved

Please publish modules in offcanvas position.