• 010.jpg

  

ТОВ "УКРГРУППРОЕКТ" на круглому столі "Фінальні проекти ДБН щодо дитячих садків, шкіл, медичних закладів. а також пданування і забудови територій, вулиць і доріг" 

    
21 липня 2017 року працівники компанії «УКРГРУППРОЕКТ» взяли участь в круглому столі «Фінальні проекти ДБН щодо дитячих садків, шкіл, медичних закладів, а також планування і забудови територій, вулиць і доріг». Захід проходив під головуванням заступника Міністра з питань будівництва – Лева Парцхаладзе.
В рамках роботи круглого столу розглядались остаточні редакції:
- проекту ДБН щодо планування і забудови територій;
- проекту ДБН щодо вулиць та доріг населених пунктів;
- проекту ДБН щодо будинків і споруд дитячих дошкільних закладів;
- проекту ДБН щодо будинків і споруд навчальних закладів;
- проекту ДБН щодо закладів охорони здоров’я.
Всі зазначені проекти розроблялись з метою удосконалення державних будівельних норм в зв’язку з необхідністю нагального врегулювання проблемного питання відхилень від державних будівельних норм.
В числі учасників круглого столу – Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерство освіти і науки України, Міністерство охорони здоров’я України, Міністерство інфраструктури України, ДСНС України, а також фахівці у галузі будівництва і архітектури, міжнародні та громадські організації, науково-дослідні установи, представники ЗМІ.
 

 

Copyright UKRGRUPPROEKT © 2017 . All Rights Reserved

Please publish modules in offcanvas position.