• 010.jpg

  

ТОВ "УКРГРУППРОЕКТ" на лекторії-практикумі щодо внесення змін в законодавство України стосовно містобудівної діяльності

    
У зв’язку з практичною підготовкою до реалізації змін, передбачених Законом України №1817-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності», 19 липня 2017 року Держархбудінспекцією було проведено спеціалізований лекторій-практикум.
У заході взяли участь Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев, народний депутат України, Перший заступник голови Комітету ВР України з питань будівництва, містобудування та ЖКГ Дмитро Андрієвський, керівники інспекцій та працівники, які забезпечують виконання реєстраційних, дозвільних та інспекційних функцій у будівництві.
Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев відзначив, що «Ефективна реалізація закону – це, насамперед, професійний виклик для фахівців органів держархбудконтролю, які мають бездоганно знати законодавчу базу, а також поглиблено перевіряти всі документи, які надаються замовником». 
В ході семінару було обговорено основні зміни, пов’язані з переходом із триступеневої (повідомлення, декларація, дозвіл) на двоступеневу (повідомлення, дозвіл) дозвільну систему у будівництві.
Співавтор закону, народний депутат України Дмитро Андрієвський відзначив, що тісна співпраця з ДАБІ дозволила значно вдосконалити містобудівне законодавство.
«Надалі по всім проблемним питанням, які виникатимуть в процесі реалізації норм нового закону, будуть сформовані пропозиції, на основі яких будуть внесені відповідні зміни до законодавства»,- підкреслив Дмитро Андрієвський.
Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев наголосив, що результатом дії нового Закону повинно стати зменшення кількості незаконних будівництв.
«Суттєві зміни в дозвільній системи у будівництві, посилення відповідальності забудовників за порушення у містобудівній сфері, а також посадових осіб органів держархбудконтролю за прийняті рішення – ці та інші нововведення спрямовані на боротьбу з будівельними аферами. І задля досягнення цієї мети ми повинні працювати як єдиний механізм», - підсумував він.
 
   

 

 

Copyright UKRGRUPPROEKT © 2017 . All Rights Reserved

Please publish modules in offcanvas position.