• 12.jpg

Представники ТОВ "УКРГРУППРОЕКТ" відвідали урочисте відкриття елеватора ТОВ «Ківшовата Агро» у селі Ківшовата Таращанського району. Захід відбувся 5 вересня. Серед присутніх були заступник міністра з питань європейської інтеграції Міністерства аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, аудитор корпорації SDGs Амае Кішічіро (Kishichiro Amae) та діючий Посол Японії в Україні Сумі Шігекі.

Японська корпорація SDGs збільшила елеваторні ємності на 16 тисяч куб метрів на своєму підприємстві ТОВ «Ківшовата Агро». Розмір інвестицій з Японії у будівництво та реконструкцію зерноочисного комплексу складає більше 60 мільйонів гривень. Потужність автоприймання/відвантаження елеватора складає 800 т на добу, при сушці зерна кукурудзи об’єм приймання складе 250-350 т/добу.<

Президент корпорації SDGs Озакі Кенсуке підкреслив, що японська сторона планує не тільки активно розвивати бізнес в Україні, а й має наміри реінвестувати 10% від прибутку ТОВ «Ківшовата Агро» у благоустрій села Ківшовата.

Також ТОВ «Ківшовата Агро» запрошує до співпраці фермерів для проведення ґрунтообробки, збирання врожаю, проведення аналізів на базі лабораторії зерноочисного комплексу підприємства.

                                   

                                    

                                   

НОВИНИ

Copyright UKRGRUPPROEKT © 2017 . All Rights Reserved

Please publish modules in offcanvas position.